Вже цими вихідними на Льодовій арені міста Новояворівськ розпочнеться Відкритий Чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах LVIV TROPHY 2018.

Свою майстерність володіння ковзаном продемонструють учасники з багатьох міст України: Новояворівськ, Чернівці, Тернопіль, Вінниця, Рівне, Житомир, Київ, Суми, Богуслав, Біла Церква, Дніпро, Кривий Ріг, Харків, Миколаїв, Одеса, а також наші хороші друзі і постійні учасники з Тирасполя, Молдова і Бреста, Берези, Кобрина, Пружан, Республіка Білорусь.

На цьому турнірі своєю майстерністю нас порадують як представники одиночного катання так і парних видів спорту – танці на льоду і спортивні пари. Окрасою турніру безумовно будуть групові виступи балетів на льоду «Бешкетники» Харків, «Веселка» Вінниця, «Льодограй» Богуслав і «Більман» Київ.

27 січня змагання розпочнуться з 08:45 і завершаться о 20:00. 28 січня змагання триватимуть з 09:45 до 20:00. Запрошуємо усіх шанувальників зимових видів спорту прийти на льодову арену та без сумніву отримати задоволення від побаченого.

Вхід на арену – вільний!

Адреса льодової арени: м. Новояворівськ, вулиця Шевченка 5. 

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»