27 і 28 січня гостинний лід Льодової арени міста Новояворівськ вкотре відкриє свої гостинні обійми учасникам Відкритого Чемпіонату Львівської області з фігурного катання на ковзанах LVIV TROPHY 2018.

Свою майстерність володіння ковзанами продемонструють учасники з багатьох міст України: Новояворівськ, Чернівці, Тернопіль, Вінниця, Рівне, Житомир, Київ, Суми, Богуслав, Біла Церква, Дніпро, Кривий Ріг, Харків, Миколаїв, Одеса, а також наші хороші друзі і постійні учасники з Тирасполя, Молдова і Бреста, Берези, Кобрина, Пружан, Республіка Білорусь.

На цьому турнірі своєю майстерністю нас порадують як представники одиночного катання так і парних видів спорту – танці на льоду і спортивні пари. Окрасою турніру безумовно будуть групові виступи балетів на льоду “Бешкетники” Харків, “Веселка” Вінниця, “Льодограй” Богуслав і “Більман” Київ.

Дуже радує те, що на змаганнях будуть виступати як досвідчені учасники міжнародних змагань так і новачки, які роблять свої перші кроки в цьому дивовижному і найкрасивішому виді спорту.

Календар змагань: 

 

За матеріалами сайту: http://ufsf.com.ua