Сьогодні, 8 березня, свій 55-й день народження святкує президент ХК «Галицькі Леви» і федерації хокею Львівщини, Микола Романюк.

Колектив ХК «Галицькі Леви» та адміністрація клубу щиро вітає Миколу Степановича зі святом і бажає, щоб його постійними супутниками у житті були мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість.

У цей святковий день бажаємо нашому президенту міцного здоров’я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо українського хокею.

Все своє життя Микола Степанович душею і серцем вболіває за хокей. Він з «Галицькими Левами» і в горі, і в радості! У найважчі і в найщасливіші моменти історії клубу він завжди був разом з командою!

«Червоно-чорні» з року в рік прогресують і гідно представляють Україну на міжнародній арені, а з сезону 2017-2018 рр, наш клуб став повноправним учасником Української хокейної ліги, де виступають шість найкращих хокейних команд нашої країни. А це ще раз підтверджує, що наш хокейний клуб на правильному шляху.

Важко переоцінити внесок нашого президента у розвиток хокею у регіоні, і в Україні в цілому. Завдяки його зусиллям, наша хокейна родина є свідком становлення і розвитку хокею на Львівщині! Впевнені, що наші великі перемоги ще попереду.

 

Многая та благая літа!

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»