Вже завтра, 16 лютого, «Галицькі Леви» розпочнуть боротьбу на 3-му етапі КМХЛ. Перед стартом етапу  у польському Саноку, ми поспілкувалися з форвардом «червоно-чорних», Романом Кізло.

– Роман, ти з раннього віку у системі «Галицьких Левів». Розкажи що свої перші кроки у хокеї. Чому вирішив займатися саме цим видом спорту?

-У мене якщо чесно не було особливих намірів займатись хокеєм. До школи де я навчався одного разу  прийшов Микола Степанович Романюк і запропонував займатись хокеєм і мені ця ідея сподобалася. І так у мене виникло бажання займатись цим видом спорту. Я сказав про це мамі, і вона теж одобрила це. Після цього почав ходити на тренування.

– Твій перший тренер і теперішній – Михайло Чіканцев. Розкажи про нього. Він є вимогливим до своїх підопічних?

-Дуже вимогливий. По натурі – він великий максималіст.

– Цього сезону «Галицькі Леви» дебютували в УХЛ, команда грає з такими командами як «Донбас», «Кременчук» та «Білий Барс». Які твої враження від нового етапу як для клубу так і для себе?

-Ну для мене УХЛ це стрибок у моїй професійній карєрі, однозначно.  Я один з самих наймолодших гравців у лізі. Я тепер починаю більше розуміти що таке хокей та і граємо з сильними суперниками.

-У листопаді 2017 ти був викликаний у табір юніорської збірної України. Розкажи про збори і про тренування під керівництвом Олега Ігнатьєва? Тренер на тебе розраховує на ЧС Ю-18 у квітні?

-Тренування з новим тренером це завжди щось незвичайне та і збірна України це завжди  відповідально. Непогані враження від зборів. Що стосується другої частини питання то не можу на нього відповісти, адже тут все залежить від головного тренера збірної.

– В якому настрої команда підходить до третього етапу КМХЛ ?

На другому етапі у Новояворівську мене не було через збори у юніорській збірній. Тоді ми програли Міхаловцам та Брумову. Тому настрій на третій етап  у нас дуже серйозний. Їдемо у Польщу лише за перемогами.

Чи маєш ти приклади для наслідування в світовому хокеї,  кумирів?

-Рівняюся на тих гравців які чогось досягли у хокеї. Відзначив би Коннора Макдевіда.

– Чи слідкуєш за матчами НХЛ, можливо є якісь вподобання щодо команд?

-Слідкую. Але не часто.

-Окрім хокею, які маєш захоплення?

-Захоплююся багатьма видами спорту. Почав слідкувати за біатлоном. Ще б виділив плавання, футбол, теніс та міні-футбол.

 

Андрій Марич, спеціально для сайту galhockey.com.ua