Новий рік – це один з найпрекрасніших і улюблених свят для кожного. І незалежно від віку і статусу в суспільстві, цей казковий період очікування чудес живе та завжди житиме в серці кожного з нас.

Минулий 2017 рік видався багатим на події для ХК «Галицькі Леви». Наша команда вперше стала чемпіоном Карпатської молодіжної хокейної ліги, де брали участь колективи з 5-ти країн Європи. Ця перемога ще раз засвідчила високий рівень підготовки юних хокеїстів Львівщини. У 2017 – му підопічні Михайла Чіканцева дебютували в УХЛ. А молоді «Левенята» виступали на міжнародних турнірах у Польщі. Проведена велика робота по популяризації здрорового способу життя та занять спортом. Молоде покоління майбутніх чемпіонів день за днем стає все сильніше і радує своїми перемогами на внутрішній і міжнародній арені.

Колектив ХК «Галицькі Леви» вітає усіх шанувальників зимових видів спорту з прийдешнім 2018 роком! Бажаємо щастя, достатку, яскравих перемог улюбленої команди, справжнього і щирого хокею!

Нехай завжди у ваших домівках панують мир та сімейний затишок, а у ваших серцях звучить чарівна мелодія Віри, Надії й Любові! Міцного здоров`я вам, щастя й благополуччя!

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»