Доброго дня, шановні друзі!

Менш ніж місяць залишається до моменту першого вкидання шайби  в другому сезоні Карпатської молодіжної хокейної ліги. Цей строк очікувань є коротким періодом часу, але і тривалим водночас.

Підготовка до нового сезону є на піку у менеджменту Ліги, а також у вас в клубах. Ми знаємо, хто з вас вже перебуває у режимі «повного навантаження»  на льоду, та тих, хто ще тільки готується до виходу на  лід.  Точно так само ми добре знаємо про ваші  очікування нового сезону.

Вірю,  що ви так само не можете дочекатися  як я,  чи так само як і все керівництво КМХЛ.

І знаєте чому? Тому що протягом останнього сезону ми зробили багато блискучої роботи разом. Ми самі підготували це велике хокейне свято під назвою «Карпатська молодіжна хокейна ліга»!

Тепер, на порозі нового сезону, я хотів би згадати назви клубів, які були співзасновниками  змагання КМХЛ.  Це «Галицькі Леви», HK «Mládež Michalovce», STS UKS «Niedzwiadki MOSiR», «Hokiklub Debrecen», «Miskolci Jegesmedvek» та MŠKM «Trebišov».

Наша подяка усім співзасновниками  такого змагання з хокею з шайбою, як «Карпатська молодіжна хокейна ліга».

Особливо  я хотів би подякувати керівництву румунського клубу «Дунайські Гладіатори». Цей клуб «заскочив в поїзд Ліги» в самий останній момент.

Вони погодилися з усіма умовами своєї участі в Лізі. Рахуючи з великими відстанями вони не мали претензій на організацію чергового туру  в Румунії. Все було підпорядковане одній меті – дати своїм гравцям можливість грати в хокей. «Гладіатори» протягом сезону показали себе організованою та дисциплінованою командою не тільки на льоду, але й  поза ним.

З самого початку вони підтвердили легітимність своєї приналежності до цієї хокейної спільноти. Завдяки такому підходу,  вони заслужили право на організацію домашнього етапу в категорії «U18» у майбутньому сезоні. Це рішення було одностайно схвалено усіма клубами Ліги.

До цього нового сезону наша хокейна родина збільшилася. Новими членами КМХЛ стали –  ХК «Брумов-Бильніце» (Чехія), «СДЮСШОР Харків» (Україна), ДЮСШ «Крижинка» (Україна).

Вірю, що вони внесуть свій внесок у нашу спільну Лігу і намагатимуться її розвивати, та пропагувати ці  змагання у своїх країнах.

Шановні друзі, дозвольте мені від імені «нашої команди» тобто від імені Ради КМХЛ, подякувати вам за те,  що через кілька днів ми розпочнемо наш другий сезон разом. Той факт, що наші клуби «співзасновники» продовжують приймати участь у цьому змаганні, а так само виявлений інтерес інших нових клубів, ми розглядаємо як нагороду та високу оцінку  за нашу роботу.

З усією повагою до вашої довіри, я хочу від імені керівництва КМХЛ запевнити вас, що ми і надалі намагатимемося робити все можливе, щоб ці  змагання  завжди були  якісними, цікавими та перспективними.

Ми бажаємо вам чудової підготовки до нового сезону, і  з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами менш як через місяць у Словаччині!

 

За матеріалами сайту: http://cjhl.eu