Шановні друзі! Учора, 10 квітня на льодовій арені було урочисто закрито сезон 2017/2018. Підсумовуючи цей сезон керівництво ХК «Галицькі Леви» і особисто Микола Романюк хотіло б окремо подякувати тренерському штабу і гравцям за проведений сезон.

Цьогоріч ми вдуге стали чемпіонами Карпатської молодіжної хокейної ліги і здобули бронзові нагороди у чемпіонаті ЮХЛ (Ю-20). Команда Ю-14 ще не завершила сезон, але у чемпіонаті України є хороші шанси фінішувати у першій трійці. «Галицькі Леви» дебютували в УХЛ, де ми були наймолодшою командою в чемпіонаті. У  матчах з такими командами як «Донбас», «Кременчук», «Білий Барс» та МХК «Динамо» наша молода команда набралася досвіду.

Хлопці у кожному матчі боролися до останнього і хотіли побільше радувати наших вболівальників. Дякуємо всьому персоналу клубу, який працював, не покладаючи рук. Дякуємо за старання всім хокеїстам.

Хочемо окремо подякувати нашим вболівальникам, які підтримували нас під час домашніх і виїзних матчів. Ваша підтримка дуже важлива для нас, адже ви завжди створюєте прекрасну атмосферу і хлопцям було дуже приємно грати і в домашніх матчах, і на виїзді. Велика подяка нашим дівчатам-черлідерам за підтримку у домашніх поєдинках.

Дякуємо за цей сезон і ми говоримо вам «До зустрічі».

З повагою: Хокейний Клуб «Галицькі Леви»

Дякуємо, що ви з нами!