Поки у чемпіонаті УХЛ триває пауза, ми вирішили поспілкуватися з нашими вболівальниками Діаною Божик та Сергієм Саєнком. Вони розповіли про своє захоплення цією грою. Про перші матчі, які вони відвідали. Розмова вийшла дуже цікавою.

Діана Божик: На хокейних матчах вболіваю вже  близько 2 років. Якраз перший матч який відвідала був саме матч КМХЛ (Карпатська молодіжна хокейна ліга). Поворотним моментом у вболіванні стали матчі саме у Карпатській молодіжній хокейній лізі. 

Сергій Саєнко:  Вболіваю на матчах приблизно з 2010 року. Точніше з моменту проведення таких матчів на льодовій арені в Новояворівську. Перший матч який відвідав проходив в Києві коли грав київський «Сокіл». Суперника вже навіть не пам’ятаю оскільки це  було ще в 1998 році.

-За що ви полюбили хокей?

Діана Божик: Хокей люблю за адреналін, який передається нам – вболівальникам, під час гри.  Отримую задоволення коли шайба потрапляє у ворота суперника.

Сергій Саєнко. Хокей як і інші командні види спорту в людях піднімає дух суперництва. За це і люблю цей вид спорту.

-Новояворівськ, хокейний центр на Львівщини? Що можете сказати про це.

Діана Божик: Так. Новояворівськ – це спортивне місто, хокейний регіон Львівщини.І досить багато мешканців міста є нашими вболівальниками. Хоча на матчі приїжджають і зі Львова і з інших міст Яворівського району. «Галицькі Леви» – візитна картка Львівщини.

Сергій Саєнко: На мою думку в Новояворівську хокей це можливість для самореалізації дітей. Вважаю що наша школа одна з кращих в Україні.

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»