👉Президент клубу «Галицькі Леви» та обласної федерації хокею Микола Романюк поділився враженнями від успішного сезону для різних вікових груп клубу, а особливо відзначив друге поспіль чемпіонство команди U-16 та бронзу на всеукраїнських змаганнях «левів» 2009 року народження. 

«🏒Я був дуже розчарований, коли виконавчий комітет Федерації хокею України прийняв рішення завершити чемпіонат України серед юніорів та чемпіонати України серед юнаків, – бере слово Микола Романюк. – Якщо говорити про «Галицькі Леви» U-16, то ми твердо адаптувалися на першому місці в турнірній таблиці і були готовими розірвати будь-якого суперника. Були навіть думки, що цей чемпіонат визнають не дійсним і ми не отримаємо заслуженого чемпіонства. За складом команди та за якістю гри ми були найсильнішими у чемпіонаті України, були впевнені у своїх силах і, що приємно, навіть ніхто не сперечався, що нас визнали чемпіонами України достроково. Дуже приємно, що нам вдалося випередити такі команди як «Донбас» (Донецьк), «Білий Барс» (Біла Церква) та київську «Крижинку».

👏Цього року ми також стали чемпіонами «Карпатської ліги», хоча цей турнір через карантин, на жаль, також не вдалося дограти. Дуже приємно, що нашій команді вдалося випередити команди з Польщі, Словаччини, Литви, Угорщини та інших країн.

👉Також нас дуже порадувала наша наймолодша команда 2009 року народження. Хлопці стали бронзовими призерами всеукраїнських змагань, в той час, коли за п’єдестал боролися 9 команд. Бронза цієї команди та золото 16-річних – це великі досягнення для нашого клубу. Вони не можуть не радувати.

👉У середині турнірної таблиці, а саме 8 місце з 16 команд, посіли наші хлопці 2007 року народження. Думаю, це також добрий результат, оскільки в цій категорії хлопці стали міцними середняками чемпіонату», – сказав Микола Романюк.

 

За матеріалами: Управління спорту Львова