Офіційний сайт Карпатської молодіжної хокейної ліги інформує про підсумки засідання президії Ліги, яка проходила у Новояворівську під час третього етапу змагань 10-12 лютого.  Як і в попередньому засіданні Президії в польському Саноку, було  обговорено організаційні питання цього сезону.

Представники клубів остаточно підтвердили дати 4-го етапу Ліги в сезоні 2016-2017, який  буде проходити в угорському Дебрецені в кінці березня (31 березня -2 квітня).  Родзинкою заключного раунду буде «Матч всіх зірок» в якому прийматимуть участь  5 гравців і 1 воротар від кожної команди.

Окрім оцінки поточного сезону в засіданнях Президії Ліги інтенсивно йшла мова і  про майбутнє Ліги. На зустрічі в Саноку був присутній президент чеського клубу HC «BBSS Brumov-Bylnice», Ярослав Ванек. Директор хокейної школи «Крижинка» м. Київ., Ігор Aрхипенко був присутнім на засіданні в Новояворівську. Обидва клуби офіційно підтвердили свою зацікавленість приєднатися до змагань  в сезоні 2017-2018 рр. Всі нинішні учасники КМХЛ також підтвердили свою  участь в Лізі на наступний сезон.

Два змагання КМХЛ будуть організовані в сезоні 2017-2018 рр. – це будуть вікові категорії U-16 і U-18. В обох змаганнях буде по 7 команд і модель цих турнірів  буде такою ж, як і в поточному сезоні, команди зустрінуться протягом сезону в чотирьох раундах. Місця і терміни проведення раундів будуть предметом подальших обговорень між керівництвом Ліги та клубів.

Команди КМХЛ в сезоні 2017-2018 рр.:

U-16: HC «BBSS Brumov-Bylnice», HС «Debrecen», «Gladiators Dunarea Galati», «Крижинка Київ» ,HK «Mládež Michalovce», ХК «Галицькі Леви» , «Niedzwiadki Sanok».

U-18: HC «BBSS Brumov-Bylnice», «Gladiators Dunarea Galati», «Крижинка Київ» , HK «Mládež Michalovce», ХК «Галицькі Леви» , «Niedzwiadki Sanok», MŠKM «TREBIŠOV».

 

За матеріалами сайту:http://cjhl.eu