Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголосило про застосування переговорної процедури закупівлі за предметом: «надання ліцензії на Медіаправа замовнику для трансляції Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею Дивізіону І, Групи «А» (Київ, Україна, 22-28 квітня 2017), Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею (м. Кельн, Німеччина та м. Париж, Франція, 5-21 травня 2017) спільно Змагання на території України». Вартість закупівлі становить 20 тис. EUR

В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено наступне: «В змаганнях братимуть участь понад 200 учасників з країн, а саме: Угорщини, Австрії, Польщі, Казахстану, Південної Кореї, України. За прогнозами фахівців, матчі чемпіонату світу, що відбудеться в м. Києві відвідають близько 50 тисяч уболівальників, у тому числі приблизно 3 тисячі фанів із зарубіжних країн.

Трансляція змагань в Україні є унікальною для ПАТ «НСТУ», що надає можливість задовольнити потреби українських глядачів (уболівальників), а саме можливість долучитись до перегляду змагань міжнародного рівня за участі національною збірної України з хокею.

Головною метою діяльності ПАТ «НСТУ» є задоволення інформаційних та культурних потреб суспільства, в тому числі висвітлення спортивних подій як національного так і міжнародного рівня.

Власником світових виключних медіа-прав на Чемпіонат світу з із хокею з шайбою 2017 року та Чемпіонат світу з хокею із шайбою 2017 року у Дивізіоні 1, Групи А і В, є компанія Orange Invest Corporation, підтвердженням цього є офіційний лист організатора Змагань – Infront Sports & Media AG від 14 березня 2017 р.

Таким чином, Orange Invest Corporation є єдиною уповноваженою юридичною особою, що може надавати медіа- права на трансляцію Змагань будь-яким третім особам на території всіх країн світу, в тому числі і на території України.»

 

За матеріалами сайтуhttps://prozorro.gov.ua/