ТМ Parimatch другий рік поспіль продовжує підтримувати український хокей. Наприкінці серпня було укладено нову угоду, згідно з якою компанія стає офіційним спонсором Української хокейної ліги на 2017/2018 роки.

«Український спорт наразі переживає складні  часи, тому увага зі сторони соціально- відповідального бізнесу є вкрай важливою для наших спортсменів. ТМ Parimatch продовжує підтримувати  УХЛ у новому змагальному сезоні.  Впевнений, що цього року ми спільними зусиллями реалізуємо багато проектів, що допоможуть популяризувати український хокей», — зазначив представник TM Parimatch Вадим Місюра.

Українська хокейна ліга створена в 2016 році провідними хокейними клубами країни з метою розвитку професійного хокею в Україні. Цьогоріч в чемпіонаті України з хокею братимуть участь шість команд: «Білий Барс» (Біла Церква), «Вовки» (Бровари), «Галицькі Леви» (Новояворівськ), МХК «Динамо» (Харків), «Донбас» (Донецьк), ХК «Кременчук» (Кременчук). Окрім захоплюючих матчів у новому сезоні, на вболівальників чекають приємні сюрпризи від УХЛ та Parimatch, про які буде згодом повідомлено.

«Українська хокейна ліга працює над переходом до ринкового принципу розвитку гри мільйонів й підтримка з боку наших партнерів зокрема ТМ Parimatch, дозволяє нам з впевненістю дивитися у майбутнє», — розповів виконавчий директор УХЛ Сергій Варламов.

TM Parimatch активно підтримує спорт в Україні. Наразі компанія є офіційним спонсором Національної збірної України з футболу, титульним спонсором Чемпіонату України з баскетболу, а також виступає офіційним преміум-спонсором футбольного клубу «Шахтар».

Довідка про компанію:

TM Parimatch була заснована у Києві у 1995-му році. За 20 років своєї плідної та успішної діяльності компанія активно займається підтримкою українського спорту, розвиваючи та надаючи організаційну та фінансову допомогу масовим спортивним заходам, а також сприяючи кар’єрі талановитих українських спортсменів.

На сьогодні TM Parimatch займається меценатськими та соціальними спортивними проектами, формуванням культури спортивного вболівання, а також веде активну законодавчу роботу щодо легалізації букмекерської діяльності в Україні, що дозволить отримати ще більше можливостей для продовження меценатської діяльності та розвитку українського спорту у майбутньому.