Бюджетна комісія Одеської облради під час  засідання прийняла рішення про виділення фінансування на виготовлення проектно-кошторисної документації та початок робіт з капітального ремонту великої льодової арени Одеського Палацу спорту.

З такою ініціативою в ході засідання профільної комісії виступив голова фракції «Довіряй справам» в Одеській облраді Олександр Ахмеров.

«Нарешті – великий лід повернувся в Одесу. 19 травня поточного року Одеса отримала право на проведення юніорського Чемпіонату світу з хокею з шайбою. До нас приїдуть хокейні команди з Японії, Австрії, Італії та інших країн. Для проведення заходу такого рівня існує ряд вимог. Єдина льодова арена, яка сьогодні є в Одесі – це льодова арена Палацу спорту. Але, на жаль, в тому стані, в якому вона сьогодні знаходиться, проведення Чемпіонату світу з хокею не представляється можливим.

Від імені фракції «Довіряй справах» в Обласній раді ми звернулися з проханням до глави Облради Анатолія Урбанського, а також на ім’я голови бюджетної комісії Облради з тим, щоб передбачити додаткове фінансування на проведення капітального ремонту льодової арени Палацу спорту », – підкреслив він.

За словами голови бюджетної комісії Євгенії Абрамової, для того щоб юніорський Чемпіонат світу з хокею з шайбою відбувся в термін, спершу необхідно виділити частину коштів на розробку проектно-кошторисної документації та на початок робіт з капітального ремонту льодової оренди Палацу спорту. Після виготовлення проектних матеріалів буде оголошений тендер на визначення компанії-підрядника, яка займеться виконанням необхідних робіт.

«За рахунок перерозподілу коштів обласного бюджету пропонується виділити на першому етапі фінансування на розробку проектно-кошторисної документації та на початок робіт. Маючи на руках проектно-кошторисну документацію, буде визначена остаточна вартість всіх робіт з капітального ремонту льодової арени. Тоді ми будемо розуміти, який обсяг коштів можна виділити з обласного бюджету, а який обсяг фінансування ми попросимо виділити Міністерство молоді та спорту», – зазначила Євгенія Абрамова.

Ініціативу фракції «Довіряй справах» в Одеській облраді одноголосно підтримали всі члени профільної комісії.

Нагадаємо, що юніорський Чемпіонат світу з хокею з шайбою в Одесі заплановано на квітень 2018 року.

 

За матеріалами сайту: https://odessitua.com/