У Львові на даний момент бракує спортивних об’єктів. Якщо говорити про хокей з шайбою то тут взагалі– жахлива ситуація. До сих пір у мільйонному місті немає жодного критого катка де можна було б займатися хокеєм з шайбою та фігурним катанням.

Черговий об’єкт який має безпосереднє відношення до спорту хочуть забудувати. Мова йде про стадіон «Сільмаш» у Львові. Історія цього стадіону просто вражає. Саме тут колись свої матчі проводив ФК «Карпати» в часи СРСР. Зараз він перебуває у занедбаному стані і потребує реального господаря.

Свого часу частину стадіону продали комерційній структурі «Три Корони Девелопмент»

Площа стадіону складала 4 га , але до детального плану території було внесено зміни, відтак два гектари віддано під житлову та офісну забудову.

Так, Ухвалою Львівської міської ради від 20.10.2016 №1109 передбачено викупити у ТзОВ «Три Корони Девеломпент» для суспільних потреб об’єкт нерухомого майна – роздягальні для спортсменів загальною площею 392.3 кв.м та споруди стадіону, яка складається з футбольного поля і воріт, огорож та біговою доріжки на вул. Городоцькій 207.

Міською радою Львова прийнято ухвалу від 18.05.2017 №1983, згідно з якою вищевказана ухвала втратила чинність. Цією ж ухвалою прийнято рішення про викуп у ТзОВ «Три Корони Девеломпент» вищевказаних об’єктів нерухомого майна для суспільних потреб для будівництва стадіону.

Невизначеність із землями стадіону призвела до того, що декілька парафій хочуть звести там церкви.

Федерація хокею Львівщини, сьогодні, 7 липня зареєструвала офіційне звернення до управління архітектури та урбаністики щодо врахування інтересів спортивної громади при проектуванні території стадіону «Сільмаш» (номер звернення:2-17542-C-2401).

 Більше того, є міжнарожні компанії, які готові долучитися до проекту проектування та побудови багатофункціонального спрортивного комплексу для ігрових видів спорту. Цей об’єкт буде унікальним для всієї Західної України і він дозволить проводити там власне хокейні поєдинки і залучити підростаюче покоління до занять хокеєм та фігурним катанням. Ми будемо інформувати читачів сайту про подальшу долю стадіону.

Підтримати ідею кожен охочий може за посиланням: http://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/833

 

Адміністрація федерації хокею Львівщини