Сайт galhockey.com.ua  вирішив ознайомити  читачів нашого веб-сайту з відомим львівським хокейним голкіпером Миколою Скрипієм. Львівський хокейний голкіпер Микола Скрипій одним з перших в історії почав використовувати захисну маску для обличчя — ще у 1933 році. Він сконструював її з військового шолома, причепивши спереду дротяну маску.
 
Перші хокейні воротарі не мали шоломів та щитків на ногах, кути ключок не були закругленими. А вже в 20-х роках у львівських магазинах були спеціальні прилавки, де продавалось канадське обладнання — на ті часи дуже дороге.
Щоб сформувати команду, потрібно було мати чималі гроші. В селах люди не могли дозволити собі такої розкоші, проте і від хокею відмовлятися не мали жодного наміру. Тому робили собі обладнання з того, що було під рукою.
За легендою першу хокейну маску воротаря придумав львів’янин Микола Скрипій на прізвисько «Тигрис», якого боялися всі нападники. Під час одного з матчів йому шайбою вибили зуби, але він не залишив рамку воріт — закусив льодову бурульку і знову вийшов на гру. А через тиждень став у рамку воріт у масці: австрійський шолом обкрутив дротом.
До цього випадку європейські голкіпери також вдягали маски — полотняні, що захищали нижню частину обличчя, з дірочками для дихання. Але прототип сучасного захисного обладнання хокейного голкіпера винайшов львівський «Тигрис».