У той час, коли учасники КМХЛ ведуть боротьбу за очки у своїх національних чемпіонатах і повільно починають думати про другий раунд Карпатської молодіжної хокейної ліги (далі – КМХЛ), який пройде з 25 по 27 листопада  в Саноку, керівництво Ліги вже працює на сезон 2017/2018.

Керівництво КМХЛ представило свої цілі на сезон 2017/2018 представникам клубів вже під час Президії Ліги, 25 серпня  в Міхаловцах. Основними завданнями було визначено: створення  змагань у інших вікових категоріях і збільшення  кількості клубів в існуючій категорії.

Більше того, офіційний лист, відправлений хокейною школою  «Крижинка»( Київ), в якому «Крижинка» заявляє про офіційну зацікавленість в участі своїх команд в КМХЛ в наступному сезоні.

Збільшення кількості учасників в категорії U-18 (насправді це категорія U-16) залишається пріоритетом для Ліги. Метою ліги є збільшення не тільки кількості команд КМХЛ, але і покращення якості змагань. Ось чому клуби з Чехії, особливо ті, які межують зі Словаччиною та Польщею, розглядалися керівництвом Ліги у першу чергу.

На основі їх зворотного зв’язку, була реалізована зустріч з хокейним клубом «HC Oceláři Třinec». Проект КМХЛ був представлений менеджеру клубу юніорських команд, а також головному тренеру  команди 2001-2003 р. н.

Обидва керівники оцінили  проект дуже позитивно, однак, вони не можуть брати участь в турнірі КМХЛ тою віковою категорією в якій  зацікавлений менеджмент Ліги, через те що велика група гравців викликається на збори чеських національних команд.

Наступна робоча зустріч проходила в невеликому містечку Брумо-Бильніце з представниками хокейного клубу і хокейної академії  «HC Brumov-Bylnice» (хокейний клуб BBSS). Команди U-14 і U-12  цього клубу грають  в юніорських лігах, U-18 бере участь у регіональній лізі.

Через об’єктивні причини ця команда не належить до числа провідних чеських команд, проте, великі клуби проявляють свій інтерес до їхніх гравців, що підтверджує хорошу тренерську роботу. Зустріч з президентом «HC BBSS», паном Ярославом Ванеком, відбулася 28 вересня на хокейній арені в Брумов-Бильніце. Під час зустрічі пан Ванек був ознайомлений з проектом КМХЛ, його роботою, умовами членства та планами на наступний сезон.

У нього було багато питань про проект, що підтверджує його справжній інтерес. Наприкінці зустрічі пан Ярослав Ванек подякував за те, що йому представили цей цікавий і перспективний проект.

Він був задоволений інтересом КМХЛ щодо  довгострокового співробітництва з «HC BBSS». Співробітництво, яке він підтвердив  на сезон 2017/2018.

З огляду на ці факти,  керівництво КМХЛ вирішило запросити пана Ванека в якості спеціального гостя на засідання Президії КМХЛ, що проходитиме в ході другого туру КМХЛ в Саноку, (Польща). На думку керівництва Ліги, в ході цієї зустрічі будуть вирішені всі питання, що стосуються старту чеської команди в КМХЛ в сезоні 2017/2018.

 

За метеріалами сайту КМХЛ http://cjhl.eu