У Дебрецені триває четвертий етап Карпатської Молодіжної Хокейної Ліги. У своєму другому матчі на 4-му етапі «Галицькі Леви» зустрічалися з HK «Mládež Michalovce». Словацький колектив займає поки другий рядок в Лізі. Поєдинок обіцяв бути цікавим – і він таким і виявився.

З самого початку матчу «Леви» притиснули суперника, намагаючись закинути першу шайбу, однак прикра помилка під час зміни п’ятірки, не дала можливості реалізувати задумане.

А ось словаки своїм подарунком скористалися – в кінцівці своєї більшості гравець номінальних гостей в’їхав в зону і кинув, застав Дмитро Слюсаря зненацька. Але буквально через хвилину Михайло Чіканцев-молодший відновив паритет. Після цього гра трохи заспокоїлася, відзначимо лише вихід Богдана Малиновського один в нуль, який він не зміг реалізувати.

В середині періоду один з словацьких гравців отримав травму, після  болючого удару шайбою. Галичани мали досить великий відрізок часу грали в більшості, навіть п’ять на три. Однак, замість забитого гола – отримали контратаку і рахунок 1:2. Ось так команда придумала собі проблеми в першому періоді. Але вони для того і придумані, щоб бути успішно подоланими.

На другий період відбулася заміна в рамці «Левів» – замість Слюсаря вийшов Красносельський. Номінальні господарі в другому періоді змінилися. Вдалося реалізувати перше ж у другій половині поєдинку більшість – шайбу закинув Євген Абаджан. В середині періоду він же, красивим кидком з гострого кута, вивів свій колектив вперед. Ще через три хвилини, рахунок 4:2 зробив Данило Бутенко. Гру було зроблено, в час, що залишився нічого особливого не сталося – «Леви» здобули перемогу.

Ось з такими труднощами зіткнулася команда в другому своєму поєдинку на турнірі.

КМХЛ. 01.04.2017. 4-й етап. «Галицькі Леви» : HK «Mládež Michalovce» 4:2 (1:2;3:0)

Борис Санін, спеціально для ХК «Галицькі Леви»