В сезоні 2018/2019 Карпатська молодіжна хокейна ліга (далі–КМХЛ) вперше проводитиме турнір у віковій категорії U-15. Нагадуємо, що минулого сезону в лізі відбувалися змагання у вікових категоріях U-18 та U-16. У віковій категорії U-15 зіграють три українських колективи. В тому числі наші «Галицькі Леви». Україна буде представлена ще і «Крижинкою» та «Калуським Легіоном».

Відзначимо що клуб з Києва був представлений в КМХЛ також і в попередньому сезоні, коли «Крижинка-2003» посіла третє місце в категорії U-16. «Галицькі Леви» минулого сезону були представлені у віковій категорії U-18, де стали чемпіонами. Дві команди приєднаються до змагань з Польщі. Так MMKS «Podhale Nowy Targ», є одним з найуспішніших польських клубів. Друга команда – «Poland Select U-15», яка є проектом «Фундації розвитку хокею».

HK «Mládež Michalovce»і MŠKM «TREBIŠOV» представлятимуть Словаччину. Ще по одному колективу делегує Угорщина («Debreceni Hoki Club») та Румунія («Dunarea Galati»).

Інші дві команди розширили Карпатську молодіжну хокейну лігу не тільки чисельно, але й географічно. Вперше в КМХЛ зіграють команди з Латвії та Сербії. Сербію презентуватиме«Партизан», Латвію – «Ogre Juniors».

Учасники Карпатської молодіжної хокейної ліги U-15:

STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok / Польща

MMKS Podhale Nowy Targ / Польща

Poland Select U-15 / Польща

ХК Галицькі Леви/ Україна

Крижинка-2004 / Україна

Калуський Легіон / Україна

HK Mladez Michalovce / Словаччина

MŠKM Trebišov / Словаччина

Debreceni Hoki Club / Угорщина

Dunarea Galati / Румунія

Ogre Juniors / Латвія

Partizan Belehrad / Сербія

 

За матеріалами сайту: http://сjhl.eu