Як ми вже інформували  раніше, 1 квітня, у суботу, в угорському Дебрецені буде зіграний Матч усіх зірок КМХЛ. І ось офіційний сайт Карпатської молодіжної хокейної ліги відкрив деякі деталі цього заходу. Так, у матчі всіх зірок, кожен клуб буде представлений 6 гравцями (5 польових гравців і один воротар). В матчі візьмуть участь команди Півночі і Півдня. «Галицькі Леви», «HK Mladez Michalovce» і «Niedzwiadki Sanok» проти «Gladiators Dunarea», «DebMis Select» і «MŠKM Trebishov».

Основним партнером «Матчу зірок» є компанія «Petronius Strops», яка є  власником  інтернет-магазину https://www.strops.sk/ . 

Ця компанія працює на ринках  Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Хорватії . Мета Petronius Strops  Ltd.  полягає в створенні сильного і стабільного бренду, для продажу широкого асортименту одягу для всіх, за розумною ціною. 

Партнером заходу виступила також компанія http://www.3b.sk/ молода і процвітаюча організація в галузі спорту та реклами, яка працює на словацькому ринку протягом останніх дев’яти років.

Що стосується самих учасників цього поєдинку, то повний склад обох колективів стане відомим найближчим часом. Відзначимо. що зірковим буде і  склад арбітрів, на чолі з  колишнім міжнародним арбітром, паном Володимиром Міхаліком, який у 2000 році був нагороджений як кращий рефері Міжнародної федерації хокею з шайбою.  Він виконуватиме роль супервайзера. 

 

За матеріалами сайту: http://cjhl.eu