Цієї п’ятниці, 10 листопада, у Новояворівську розпочався другий етап  Карпатської Молодіжної  Хокейної Ліги, в якій беруть участь сім колективів з п’яти країн. Після першого етапу, який мав місце у словацькому місті Трубешов, «Галицькі Леви» мали у своєму доробку 15 очок, поділяючи першу сходинку зі словацьким клубом «Міхайловце». Саме ці два колективи вважалися фаворитами даного етапу в своїх поєдинках і, забігаючи наперед, в ранніх поєдинках очікування ці виправдали.

Розпочався ігровий день о восьмій ранку поєдинком харківського «СДЮСШОР» проти румунських «Гладіаторів» з міста Галац. Незважаючи на такий ранній час для хокею, команди провели дуже живий перший період, румуни двічі виходили вперед, але український колектив двічі відігрався. Проте в другому періоді «СДЮСШОР» у вдалось закинути шість шайб без відповіді, тим самим зафіксувавши остаточний рахунок на табло – 8:2.

У другій зустрічі, яку знаменувало собою своєрідне чехословацьке дербі між «Брумовим» та «Требішовим», боротьба була куди цікавішою, хоч команди й не закидали шайб до середини другого періоду. Спочатку словаки закинули дві шайби за короткий проміжок, але чехи знайшли в собі сили не просто відігратись, а і вийти уперед. І лише за 6:54 до кінця требішовці встановили паритет – 3:3. У серії буллітів, яка розтягнулась на п’ять спроб, сильнішими були хокеїсти «Брумлова».

У третьому поєдинку в боротьбу вступили лідери поточного заліку – хокеїсти «Міхайловце», які тотально декласували польський «Санок» з рахунком 10:0, і хоча польських вболівальників чутно на арені було куди краще, на льоду їм це ніяк не допомагало. Не дивно, що за наявною опцією регламенту змагань, поляки від третього періоду відмовились.

Далі на лід прийшла черга вийти і господарям змагань, «Галицьким Левам». Суперником були румунські «Гладіатори».

Слід зазначити, що домашній турнір для нашої команди розпочався якнайкраще – рахунок відкрив Євген Абаджан вже на 39 секунді. Ще через три хвилини галичани рахунок подвоїли, проте внаслідок вилучення того-таки Абаджана румунам одну шайбу вдалось відкритати. Проте надалі у команди з Галаца проявилась типова проблема, що й була проти «СДЮСШОРА» – після пристойного бойового першого періоду команда посипалась і пропустила сім шайб поспіль, після чого третього періоду так само бракувати не стало. Більшість шайб «леви» закидали з відверто близької відстані внаслідок невпевненої гри румунів у захисті, що і зробило результат для нашого клубу у першому матчі етапу.

Окремо відзначимо результативні дії Олега Середи – на його рахунку в цьому поєдинку хет-трик.

О 14:00 свою програму на перший день завершували «СДЮСШОР» та «Требішов». І знову словакам, які не набрали жодного очка на домашньому етапі, довелося в запеклій боротьбі змагатись у серії буллітів, але знов їх чекала поразка. рахунок на користь українців – 5:4.

У матчів польського «Саноку» та чеського «Брумов-Бильніце» у серїі булітів перемогу здобули поляки. Підсумковий рахунок 3:2.

Сьогодні о 18:00 «Галицькі Леви» ще зіграють проти HK «Mladez Michalovce».