11-го березня Карпатська молодіжна хокейна Ліга оголосила про передчасний кінець сезону. Фінальні раунди були заплановані саме в ці дні, U-14 – 27-29 березня та U-16 – 3-5 квітня. На жаль, четвертий сезон КМХЛ завершиться без чемпіонів.

«Це незвична ситуація, але ми повинні прийняти цей “форс-мажор”. У нас, в цьому сезоні, було дві групи в обох дивізіонах, тому, хоч і більша частина сезону відбулася, ми не можемо нагородити чемпіонів Карпатської молодіжної хокейної Ліги», – зазначив Олег Моллер, віце-президент КМХЛ і продовжив – «Хоча закінчити змагання неможливо, у будь-якому разі усі гравці наполегливо працювали протягом сезону. Тому ми вирішили нагородити всіх чотирьох Переможців дивізіональних груп. Також спеціальним трофеєм «Лідер голів» буде нагороджений найкращий бомбардир кожної з цих команд»

Для повноти інформації:

У дивізіоні «Орли» будуть нагороджені ХК «Галицькі Леви» Новояворівськ («синя група») та HK «Mládež Michalovce» («червона група»).

Максим Ганута став з 22 голами найкращим бомбардиром «синьої групи». Така ж честь у «червоній групі» належить KURILA Viliam з HK «Mládež Michalovce» (17 голів). Обидва гравці будуть нагороджені трофеєм «Лідер голів». 

У дивізіоні «Вовки» кубки для переможців груп поїдуть до Польщі. JKH «GKS Jastrzębie-Zdrój» та STS «UKS Niedzwiadki MOSiR» Sanok, які лідирували у віковій категорії U-14 протягом перших 3-х етапів. Трофеї «Лідер голів» дістаються – PROKOPOVIČ Pavol (19 голів – HK «Mládež Michalovce») та POREBA Maciej (18 голів – JKH «GKS Jastrzębie-Zdrój»).

Вашій увазі корокий відеоролик з другого етапу КМХЛ, який проходив 15-17 листопада у Новояворівську: 

 

 

За матеріалами сайту: https://www.cjhl.eu/