Карпатська молодіжна хокейна ліга отримала сильного «гравця» до своєї команди. Растіслав Станя з великим задоволенням прийняв пропозицію менеджменту ліги та став послом Карпатської молодіжної хокейної ліги! Ми віримо, що з його допомогою Карпатська молодіжна хокейна ліга продовжить свою діяльність, і його позитивний приклад успішної кар’єри мотивуватиме всіх гравців КМХЛ.

Растіслав Станя, колишній словацький хокеїст , завершив свою активну кар’єру в 2016 році. Однак він не залишився без хокею. Його багатий досвід переданий молодому голкіперові в школі воротаря, а також як тренер голкіперів у Словацькій молодіжній команді. Наприкінці минулого сезону він святкував титул Чемпіона у MOL-лізі як тренер воротарів у Мішкольці. Окрім підготовки молодих воротарів, він також працює коментатором на словацькому телебаченні.

Протягом активної кар’єри він грав за кілька команд на нижчих змаганнях в США, але пізніше потрапив у знаменитий НХЛ, де він зіграв 6 ігор за «Вашингтон Кепіталс». Після цього він повернувся до Європи, де також грав у шведській SHL та КХЛ. Після виходу з КХЛ він вперше виступав за дорослу команду зі свого рідного міста Кошице. Кар’єра гравця закінчилася проблемами зі здоров’ям, у «Спарті».

На міжнародній арені він представляв Словаччину на декількох чемпіонатах світу та на двох Олімпійських іграх (2002 Солт-Лейк-Сіті, 2010 рік, Ванкувер). Він отримав бронзову медаль юнорського чемпіонату світу (1999, Вінніпег) та чемпіонату світу (2003, Хельсінкі). Він також брав участь у великому успіху словацького хокею, коли в 2002 році він виграв золоті медалі з національною командою у шведському Гетеборгу.

 

За матеріалами сайтуКМХЛ