У неділю ввечері (27 листопада) в польському Саноку завершився другий етап Карпатського молодіжної хокейної ліги.

«Дунайські  Гладіатори» здобули свої перші очки у лізі, перемігши колектив з Требішова. Гравці «MSKM Trebishov» були близькі до того щоб набрати очки у поєдинку з Саноком., проте у підсумку словаки поступилися господарям льоду 2:1. У словацькому дербі гравці з  Требішова у серії булітів здолали HK «Mladez Michalovce». Гравці румунської команди показали значний прогрес у порівнянні з першим етапом.

Команда «DebMis Select» завдяки перемогам над  колективами з Требішова і Галаца  піднялася в турнірній таблиці на четверте місце. Відбулися зміни і у верхній частині таблиці. Господарі льоду після розгромної поразки у першому матчі другого етапу у наступних матчах  перемагали, особливо важливою була перемога над колективом з Міхаловців. У підсумку поляки вийшли на друге місце після 2 етапів.

«Галицькі Леви» у всіх матчах другого етапу перемогли і впевнено лідирують у турнірній таблиці. Після чотирьох переконливих перемог, «хижаки» зустріли опір від угорського колективу. Цей поєдинок вийшов досить напруженим.

Кращим «снайпером» другого етапу став Владислав Брага, який закинув 7 шайб. Таку ж кількість  закинутих шайб записав у свій актив Валентин Микитюк.  Але у Владислава виявилась більша кілкість гольових передач.

Також Владислав  був нагороджений ключкою, за «найкращий гол першого етапу» . Подарунок гравець «Галицьких Левів» отримав з рук директора компанії DGSA Consulting, s.r.o., пана Любоша Галами, яка є основним партнером Карпатської молодіжної хокейної ліги в сезоні 2016-2017 р.

 

За матеріалами сайту: http://cjhl.eu