Емоції від першого сезону Карпатської молодіжної ліги, який завершився більш ніж чотири місяці тому тепер вщухли. Залишилось декілька днів до старту нового сезону.  ХК «Галицькі Леви» – перші чемпіони КМХЛ. Вашій увазі інтерв’ю президента ХК «Галицькі Леви» Миколи Романюка веб-сайту Карпатської  молодіжної хокейної ліги (далі – КМХЛ). 

Ваш клуб є одним із засновників КМХЛ. Ви особисто брали участь в першій зустрічі представників клубів  в Міхаловце, 22 березня 2016 року. Могли б зараз пригадати з якими емоціями ви їхали тоді в Міхаловце на зустріч, в якій були погоджені основні умови функціонування ліги?

Швидко промайнув час після останнього матчу КМХЛ та нагородження нашого клубу золотом ліги. Хотілося б подякувати усім учасникам змагань минулого сезону, та зокрема керівництву ліги. Пригадуючи нашу першу зустріч в Міхаловцах, на яку ми їхали з Михайлом Чіканцевим з великою надією та сподіваннями на те, що все ж таки буде змога створити цікаві змагання, які об’єднають хокейні клуби декількох країн.

На цьому засіданні ми знайшли однодумців які живуть хокеєм і ця ідея набрала реальних обрисів. Всі змагання як для нас були необхідні для популяризації хокею в нашому регіоні, а також для перевірки своїх сил та в порівнянні майстерності наших хокеїстів з іншими командами.Однозначно ця перша зустріч додала нам наснаг та натхнення в тренувальному процесі і взагалі у розвитку хокею.

Один з етапів першого сезону КМХЛ відбувся у Новояворівську. Керівництво ліги, як і всі учасники, високо оцінило  організацію етапу. Прямі трансляції ігор, а також кількість людей на арені, дали цій події великий кредит довіри. Як ви  підготувалися до цього і скільки часу ви приділяли підготовці?

-Хочу подякувати за високу оцінку проведення домашнього туру КМХЛ у м. Новояворівськ .До цих змагань ми готувалися близько місяць, було закуплено обладнання для телетрансляції матчів, виготовлено візуальну продукцію, а також деякі питання які виникали з розміщенням клубів. Однозначно змагання були висвітленні в ЗМІ на бігбордах та плакатах. Результатом проведеної нами роботи і була кількість глядачів на трибунах, це і є найкраща оцінка нашої роботи.

-На початку квітня ви отримали Кубок переможця КМХЛ у Дебрецені. Що робили «Леви» у наступні місяці та як виглядає ваша підготовка до майбутнього сезону?

До сезону 2017-2018 рр. ми вже почали підготовку, добудувавши роздягальні, задіяли камери відеогол над воротами та здійснили інші заходи.   

-Як ви оцінюєте перший сезон КМХЛ? Чи виправдав він ваші очікування. Які ваші побажання в новому сезоні і що ви побажаєте іншим учасникам ліги?

Оцінюючи минулий сезон ми дивимося з перспективою розвтку цих змагань і сподіваємося, що U-18 в професійному плані буде більш цікавою так як спортсмени будуть більш старшими та досвідченішеми. Отож сподіваємося побачити вже дорослий хокей.

Впевнений, що багато баталій та непередбачуваних хокейних інтриг, чекає на нас в цьому сезоні. Отож, хочу побажати усім доброго здоров’я, гарного настрою та цікавих ігор в майбутньому.  

 

За матеріалами сайту: http://cjhl.eu