За кілька днів до «Матчу Всіх зірок КМХЛ» сайт Карпатської молодіжної їокейної ліги представляє усім шанувальникам хокею, інтерв’ю з Кшиштофом Забкєвичем STS  («Niedzwiadki Sanok»), який був обраний тренером команди «Півночі». Саме у цій команді будуть грати шість гравців  ХК «Галицькі Леви». Нагадуємо, що у команді  «Півночі» гратимуть представники  хокейних клубів: ХК «Галицькі Леви», STS  «Niedzwiadki Sanok» та HK «Mládež Мichalovce. 

  • Ми вже знаємо склади обох команд. Зараз нас цікавить, яких гравців ви вибрали  у «стартову п’ятірку»  і хто буде капітаном вашої команди?

– Ми розпочнемо матч з воротарем  Мирославом Гомбаром. В якості захисників виступатимуть Бартош Флорчак та Матіс Себа. Ланка нападу буде представлена  Роман Кізло, Ярославом Панченко та Шимоном Добошом. Останній  буде також капітаном моєї команди.

  • Ви коли-небудь виступали у матчах всіх Зірок, в якості тренера або гравця?

-Я ніколи не брав участь в матчах всіх зірок , але в Саноку я грав як «ветеран»у благодійній грі, яка допомагла  отримати гроші для лікарень в Польщі.

  • У вашій команді ви будете мати гравців з 3-х країн, як ви будете спілкуватися з ними?

Я дуже радий за це. Це честь для мене, і я радий, що я буду частиною цієї гри. Для мене це також новий тренерський досвід. Я хотів би  подякувати менеджменту ліги , яка  вибрала мене на цю позицію. 

  • У вашій команді ви будете мати гравців з 3-х країн, як ви будете спілкуватися з ними?

Під час моєї кар’єри гравця і як тренера, у мене була можливість працювати з гравцями і тренерами зі Словаччини, Росії, Білорусії, Фінляндії та США, і ми завжди знаходили спосіб спілкування. Я вважаю, що і в цій грі ми будемо, як одна велика сім’я , і ми будемо використовувати нашу спільну мову «хокею» і у нас не буде ніяких проблем, щоб зрозуміти один одного.

  • Ви вибрали в якості капітана команди Шимона Добоша з вашої команди . Чому?

-Я вибрав Шимона в якості капітана, бо я його добре знаю. Він великий гравець і лідер команди «Niedzwiadki Sanok». Він наполегливо працює на тренуваннях та в матчах , його рівень гри був дуже високим протягом усього сезону. Інші гравці в нашій команді люблять його і прийняли його в якості лідера. Крім того, його зв’язок зі мною в якості тренера дуже професійний.

  • Ви очікуєте  «справжню» гру або ви думаєте, що гра буде більше як  вистава чи розвагою?

-Я сподіваюся, що цей матч буде  більш цікавішим  ніж «справжня» гра. Я хотів би, щоб гравці  грали в технічний і комбінаційний хокей, хокей цікавий для вболівальників.

  • У вашій команді ви будете мати також президента «Niedzwiadki Sanok» Марціна Цвіклу. Ви будете його викоритовувати більше на льоду чи він буде більше знаходитися на допоміжній лавці?

Марцін був, і я думаю, що він до wих пір є хокейною зіркою  в Саноку, тому він повинен бути на льоду якомога частіше. Але ланка «ветеранів» має в цій грі спеціальні правила гри, так що я буду бачити, як часто я міг би використовувати його під час гри.

  • Який результат гри буде задовольняти вас?

Якщо я прочитав склад моєї команди, значить я не  переживаю за результат. Але якщо серйозно, то результат не важливий. Найбільш важливою є  мета цієї гри, яка полягає в тому, щоб створити одну команду, одну сім’ю всіх учасників в Карпатській Молодіжній хокейній лізі. Інтеграція Ліги і розбудова престижу ліги є нашою спільною метою. 

 

За матеріалами сайту: http://Сjhl.eu