Одним із новачків Карпатської молодіжної хокейної ліги в категорії U-16 є команда «Крижинка». Тренером команди зі столиці України є  Ігор Архипенко.  Офіційний сайт Карпатської молодіжної хокейної ліги  опублікував інтерв’ю з тренером. 

-Пригадуєте як ви почали займатися хокеєм? Хто привів вас у хокей та де ви робили перші кроки в хокеї?

-Мій батько привів мене в хокей  коли мені було 6 років.  Перші кроки у хокеї на льоду я робив у київській  хокейній  школі «Сокіл Київ». Однак потім я перейшов до іншої школи в Києві, де була середня школа «Крижинка» там я власне продовжував свій хокейний ріст.

-Як розвивалася ваша хокейна кар’єра? Що ви вважаєте найбільшим успіхом у вашій кар’єрі?

-Поступово пройшовши всі вікові категорії у згаданій хокейній школі я залишив «Крижинку» і пішов у старшу команду ХК «Ірбіс», з якою я зайняв 2 місце в чемпіонаті України.Завдяки цьому місцю ми мали можливість зіграти в Континентальному Кубку.

-Коли ти почав тренуватись? Ви планували стати тренером під час вашої активної ігрової кар’єри? Де ви  працював тренером?

Навіть під час моєї активної ігрової кар’єри я знав, що хотів би залишитися в хокеї як тренер. Я закінчив університет у Києві. На факультеті «Спортивні ігри» я успішно завершив курс «Хокейний тренер».

Я присвятив себе тренуванню з 2001 року. Спочатку я працював тренером дитячих і молодіжних команд у «Крижинці». Пізніше я був тренером «А-команди» ХК «Кременчук» у вищій українській лізі. Я також був головним тренером збірної України U-18.

-У вас є тренерська модель? Якому стилю хокею ви віддаєте перевагу як тренер?

-Не можна сказати, що у мене є конкретна модель тренувань. Я намагаюся стежити за роботою кращих тренерів з усього світу. Я можу щось навчитися з кожного з них. Я намагаюся керувати своїми дітьми активним стилем гри, орієнтованим на атаку.

-Найкращий момент вашої тренерської кар’єри на даний момент?

-Я думаю, що в моїй кар’єрі це наразі3-е місце з командою U-18 на чемпіонаті світу в групі B1. Однак, я вірю, що подальші успіхи все ще чекають мене як тренера.

-Щоб ви хотіли досягнути як тренер? Маєте якісь мрії у карєрі тренера?

Очевидно, що, як і всі інші у мене є і мої мрії. Але поки що, я буду краще тримати їх для себе.

-Які цілі ви ставили  при вступі до Карпатської молодіжної хокейної ліги?

Наша мета – це перемоги! Для цього гравці на льоду повинні давати максимум. Інший підхід, на мій погляд немає сенсу.

-Чи вважаєте ви, що такий міжнародний турнір може допомогти молодим гравцям у їх зростанні?

-Звичайно, так! 100 відсотків. Ось чому ми вступили сюди. Наші гравці матимуть  можливість регулярного міжнародного досвіду, що безумовно допоможе їм рухатися вперед.

 

КОРОТКI ПИТАННЯ: 

Найкращий гравець: Валерій Харламов

Найкращий активний гравець: Сідні Кросбі / Євгеній Малкін

Ваша найулюбленіша хокейна команда: Монреаль Канадиенс

Ваш найулюбленіший вид спорту (крім хокею): футбол

Ваш найулюбленіший спортсмен: Майкл Фелпс

 

За матеріалами сайту: http://cjhl.eu