Вчора  у польському Саноку завершився третій етап Карпатської молодіжної хокейної ліги (КМХЛ). Ми вже інформували читачів нашого сайту про перебіг змагання у перший ігровий день. Так, у перший ігровий день наші хлопці поступилися господарям змагань у серії булітів, а у матчі з харківським «СДЮСШОР» хижаки святкували перемогу. Таким чином «Галицькі Леви» здобули у двох матчах лише 3 очки.

У другий ігровий день «хижаки» розгромили колектив з словацького Требішова 5:0. Шайби на свій рахунок записали Чіканцев, Маліновський, Абаджян, Сивульський та Брага. А у іншому матчі ігрового дня «Галицькі Леви» поступилися Міхаловцам 3:1. При цьому словаки всі свої три шайби закинули ще  у перші десять хвилин першого періоду. «Червоно-чорні» зуміли відповісти лише шайбою престижу. Результативний кидок в активі Михайла Чіканцева молодшого.  

 У заключний ігровий день підопічні Михайла Чіканцева помірялися силами з румунськими «Гладіаторами». При тому провели два матчі з ними, враховуючи що на 3-му етапі було шість команд, через відсутність чехів з Брумов-Бильніце. У першому матчі новояворівчани змусили понервувати своїх шанувальників. Румуни вже на 4-й хвилині першого періоду повели у рахунку 2:0. Щоправда Абаджнян ще у першому перірді скоротив рахунок до мінімуму. А у другому періоді спочатку Роман Кізло зрівняв рахунок, а вже на 29-й хвилині поєдинку Владислав Шелестун вивів свою команду уперед. Під кінець 2-го періоду Тонковид, Абаджнян та Брага зробили перевагу «хижаків» комфорнтною. У підсумку перемога 6:2.

 І на завершення «Галицькі Леви» провели ще один з матч з румунами, з якими на 4 етапі змагань ми вже не зіграємо. Цього разу боротьби не вийшло. Впевнена перемога наших хлопців 7:0. Хет-трик в активі Єгена Абаджяна. Також шайби на свій рахунок записали: Ярослав Панченко. Михайло Чіканцев, Андрій Сивульський та Владислав Брага.

 Таким чином, після цього етапу в активі «Mladez Michalovce» 45 очок і перше місце у турнірній таблиці після 3-ох етапів. У «Галицьких Левів» 39 очок і відповідно друге місце. На третьому – польський «Санок» з 37-ма очками в активі.

 Завершальний, четвертий етап КМХЛ відбудеться 23-25 березня у румунському місті Галац.

Вашій увазі результати всіх матчів КМХЛ:

16 лютого:

«Gladiators Dunarea»: «СДЮСШОР»  3:5

«UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok : «Галицькі Леви» 5:4 (Б) (2:1;2:3;1:0)

HK «Mládež Michalovce» : MŠKM «TREBIŠOV» 5:3

«Галицькі Леви» : «СДЮСШОР»  4:3 (Б)  (1:2; 2:1;1:0)

MŠKM «TREBIŠOV» – Gladiators Dunarea» 6:2

STS «UKS Niedzwiadki Sanok» – HK «Mládež Michalovce» 5:2

 

17лютого:

MŠKM «TREBIŠOV» : «Галицькі Леви» 0:5

«Gladiators Dunarea» : HK «Mládež Michalovce»    2:3

«СДЮСШОР» – STS «UKS Niedzwiadki Sanok»     3:4 (Б)

HK Mládež Michalovce: «Галицькі Леви» 3:1

«СДЮСШОР» : MŠKM «TREBIŠOV»    5:7

«Gladiators Dunarea»: STS «UKS Niedzwiadki  Sanok»    0:4

 

18 лютого:

 «СДЮСШОР» : HK «Mládež Michalovce»   4:1

«Галицькі Леви» : «Gladiators Dunarea»   6:2

STS «UKS Niedzwiadki Sanok» – MŠKM «TREBIŠOV»    5:3

 HK «Mládež Michalovce» : «СДЮСШОР» 2:0

«Gladiators Dunarea» : «Галицькі Леви» 0:7

MŠKM TREBIŠOV» – STS «UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok» 2:3(Б)

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»