Третій ігровий день в Карпатській молодіжній хокейній лізі подарував нам цікавий двобій між угорською командою та нашими хлопцями, у напруженій боротьбі «хижаки» таки здолали збірну команду з Дебрецена та Мишкольца 3:2. А перед цим підопічні Михайла Чіканцева розімялися на «Дунайських Гладіаторах».

27.11.2016. «Галицькі Леви» : «Gladiators Dunarea» 6:0  (1:0; 5:0)

Шайби у нашій команді закидали: Абаджан – 2, Чіканцев, Сивульський, Брага, Круковський

Найкращим гравцем матчу у нашій команді було визнано: Євгена Абаджана

27.11.2016. «Галицькі Леви» : «DebMis Select» 3:2  (1:1; 2:1)

Шайби у нашій команді закидали:Абаджан, Брага, Квас

Найкращим гравцем матчу у нашій команді було визнано: Михайла Чіканцева

Вчора наші хлопці також провели товариський матч зі збірною Польщі U-15, яка складалися з гравців 2002 р.н, в цьому поєдинку наші хлопці упевнено здолали свого суперника 12-0. Шайби у нашій команді закидали: Сивульський, Чіканцев – 2, Брага – 2, Панченко, Микитюк – 3, Абаджан – 2, Плохотнік.

Таким чином, наш колектив став переможцем другого етапу в польському Саноку перемігши у всіх поєдинках. У турнірній таблиці після двох етапів наша хокейна дружина упевнено посідає 1 місце. Результати всіх матчів КМХЛ та турнірну таблицю Ви можете знайти на нашому сайті у розділі Чемпіонати. Наступний етап КМХЛ відбудеться у Новояворівську 10-12 лютого 2017 року. Перед цим на нас чекає дуже цікавий «Різдвяний Кубок», який відбудеться у польському Торуні. Вболіваємо разом!

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»