Сьогодні о 14:00 в угорському місті Дебрецен, в місцевому «Айс Холі» почався четвертий етап Карпатської молодіжної хокейної ліги. У матчі відкриття грали українські «Галицькі Леви» і румунські «Gladiators Dunarea Galati». Нагадуємо, що команда з Новояворівська впевнено лідирує в турнірній таблиці, не втративши за перші три етапи жодного очка. «Дунайські Гладіатори» ж замикають турнірну таблицю з усього дев’ятьма заліковими очками.

Почався поєдинок прогнозовано – галичани закрили суперника в своїй зоні і почали тиснути. Перший реальний момент був створений на шостій хвилині поєдинку. Владислав Брага не зміг закинути шайбу в порожній кут воріт суперника. Через дві хвилини рахунок був все ж відкритий – Михайло Чіканцев-молодший закинув шайбу, після грубої помилки захисту опонента. На чотирнадцятій хвилині поєдинку «Леви» збільшили свою перевагу –  відначився Ярослав Панченко з передачі Данила Бутенко.

У кінцівці періоду румунські хокеїсти, що називається «попливли» і пропустили ще дві шайби. Спочатку дубль оформив Чіканцев, а четверту шайбу закинув Бутенко. Потрібний результат «Галицькі Леви» здобули ще в першому періоді.

Тому нічого дивного, що в другій половині поєдинку «Леви» кілька трохи економили сили перед наступними матчами і матчем всіх зірок, який запланований на завтра. Як підсумок – досить нудний другий період. Варто відзначити, що «Дунайські Гладіатори» мали кілька шансів забити гол престижу. Спочатку у них було дві більшості, а за чотири хвилини до кінця поєдинку вони завдали свій єдиний небезпечний кидок. Однак, Дмитро Слюсар виявився на місці і впевнено відвів загрозу.

КМХЛ. 4 етап. «Галицькі Леви» : «Gladiators Dunarea» 4:0 (4:0; 0:0)

Чекаємо з  нетерпінням завтрашніх матчів і хороших результатів!

 

Борис Санін, спеціально для ХК «Галицькі Леви»