Останній матч другого ігрового дня між «Галицькими Левами» і STS «Niedzwiadki Sanok» хоч не мав жодного турнірного значення для колективу з Новояворівська, але тим не менш «Галицькі Леви» хотіли продовжити свою переможну серію.

Старт поєдинку був за нами дві шайби Дмитра Кобильника та Романа Кізла дали нам комфортну перевагу. Проте знову чергова розслабленість коштувала нам дорого. Як наслідок  поляки ще у першому періоді відігралися. Що стосується нашого колективу то у наших хлопців було багато браку в передачах і субмуру в атакувальних діях.

В другому періоді зусиллями Владислава Браги «червоно-чорні» повели в рахунку. Ця шайба виявилася переможною. Ще один цікавий факт для шанувальників хокею , у матчі з поляками «червоно-чорні» подали рубіж у 100 шайб в матчах Карпатської молодіжної хокейної ліги. Автор 100-ої шайби став Роман Кізло.

Після цього поєдинку «хижаки» набрали 54 очки. Завтра хлопці зіграють ще 2 поєдинки і заіершують свої виступи в КМХЛ в сезоні 2016-2017 р. А сьогодні ще буде зіграний матч зірок Ліги.  Матч між представниками Півночі та Півдня розпочнеться о 19:00.

КМХЛ. 1 квітня. 4 етап. «Галицькі Леви» : STS «Niedzwiadki Sanok» 3:2 (2:2;1:0)