«Галицькі Леви» у суботу провели два матчі у рамках Карпатської молодіжної хокейної ліги, і двічі впевнено здолали своїх суперників. Спочатку, наші хлопці розгромили команду з Міхаловців. Матчі Ліги проходять у форматі 2 періоди по 20 хвилин, і після першого періоду хлопці вигравали лише 2:1, щоправда по перерві «хижаки» закинули ще 4 шайби. Кращим гравцем матчу у нашій команді було визнано Олегa Середу.

26.11.2016. ХК «Галицькі Леви» :  «HK « Mladez Michalovce» 6:1 (2:1; 4:0)

Шайби у нашій команді закидали: Абаджан, Брага, Микитюк -2, Середа -2

26.11.2016. ХК «Галицькі Леви» :  «MSKM Trebishov» 11:1 (6:0; 5:1)

Шайби у нашій команді закидали: Брага -2, Середа, Микитюк -2 , Квас, Панченко -3,  Плохотнік-2.

Боротьби у матчі з словаками не вийшло, тотальна перевага «червоно-чорних» увінчалася повним розгромом. Кращим гравцем у нашій команді було визнано Ярослава Панченко.

Вашій увазі результати матчів пятниці та суботи:

25 листопада

«Gladiators Dunarea Galati» – «MŠKM Trebishov» 7:6
«STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok» – «Галицькі Леви»
1:11
«HK Mládež Michalovce» – «DebMis Select»
5:3

26 листопада

«STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok» – «MŠKM Trebishov» 2:1
«DebMis Select» – «Gladiators Dunarea Galati» 8:0

«Gladiators Dunarea» : HK «Mladez Michalovce» 1:3
«STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok» – «DebMis Select»
4:1

Cьогодні наші хлопці провели матч зі збірною Польщі U-15, про результат цього товариського матчу читайте завтра на нашому сайті.