Учора у румунському Галаці завершився 4-й етап Карпатської молодіжної хокейної ліги U-18. Наші «Галицькі Леви» удруге за свою історію стали чемпіонами цього змагання. Цей етап був примітним тим що вперше матчі етапу відбувалися у чотири ігрові дні, і спеціальним «гостем» турнірну була американська команда EC «SPARTANS» з Бостону. Щоправда на останньому етапі не було «Mládež Michalovce» та чеського «Brumov-Bylnice».

У перший ігровий день наші хлопці помірялися силами з румунами, господарями змагання. В цьому поєдинку перемогу святкували підопічні Михайла Чіканцева 5:1. Результативні кидки в активі Абаджяна, Браги – 2, Кізла та Середи.

У другий ігровий день «хижаки» зіграли поєдинок проти американського колективу. В цьому матчі глядачі пробачили і бійку і красивий хокей. У підсумку в основний час команди зіграли 3:3. Шайби у нашій команді закидали: Арабов, Шелестун, Брага. А у серії булітів перемогу здобули таки «червоно-чорні» 4:3.  

У матчі з Требішовим теж тривала запекла боротьба. «Галицькі Леви» здобули лише мінімальну перемогу 3:2.

У суботньому матчі «червоно-чорні» впевнено здолали харків’ян 5:1. У матчі з Саноком перемога теж була за підопічними Михайла Чіканцева 3:1. Саме ця перемога і дозволила нам святкувати перемогу у КМХЛ.

У неділю, відбулися матчі плей-офф  і команди вели боротьбу за Кубок четвертого етапу Ліги. «Хижаки» зіграли у цей ігровий день2 матчі. Спочатку колектив з Новояворівська знову переграв EC «SPARTANS» 3:2 у півфіналі.  А у фінальному матчі 4-го етапу «червоно-чорні» обіграли польський Санок 4:0.

22 березня, четвер

18:30. «Gladiators Dunarea» – «Галицькі Леви» 1:5

23 березня, п’ятниця

10:20. EC «SPARTANS» (CША) – «Галицькі Леви» 3:4

15: 20. «Галицькі Леви» – MŠKM «TREBIŠOV» 3:2 

24 березня, субота

08:30. «Галицькі Леви» – «СДЮСШОР» (Харків) 5:1 

16: 10. STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – «Галицькі Леви» 1:3 

25 березня, неділя

08:00. 4 раунд. Півфінал. «Галицькі Леви» : EC «SPARTANS» (CША) 3:2 

08:00. 4 раунд. Фінал. «Галицькі Леви» : STS UKS «Niedzwiadki Sanok» 9:0

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»