Останній, третій день другого етапу знаменував собою екватор КМХЛ, адже попереду буде проведено ще два етапи, які відбудуться вже у 2018 році в Польщі та Румунії. І слід сказати, що день цей видався не менш цікавим за попередні.

Говорячи про «Галицьких Левів», команду на цей ігровий день підсилили п’ять хокеїстів, що повернулися з розташування юнацької збірної України U-18, а саме захисник Євген Ратушний та нападники Владислав Брага, Михайло Чіканцев, Богдан Арабов і Роман Кізло. Приємно відзначати, що спільними зусиллями усього колективу наш клуб провів дуже потужний третій ігровий день, закинувши у двох іграх по 40 хвилин чотирнадцять шайб та, відповідно, здобувши дві перемоги.

Хоча перша зустріч проти польського «Санока» легкою аж ніяк не була. «Леви» пішли на перерву, ведучи з рахунком 2:1 після шайб Похотніка та Абаджана. В другому періоді розпочалась швидка гра зустрічних курсів та, що не надто було характерно для поєдинків на цьому турнірі, чималої кількості сутичок між юними хокеїстами. Іще за 1:20 до завершення другого періоду здавалось, що буллітів не уникнути, рахунок на табло був нічийним, 4:4. Проте, за останні вісімдесят секунд поєдинку господарі етапу не лише вийшли вперед, а й закинули ще дві шайби, чим дуже потішили місцеву публіку. У другому своєму та останньому на етапі матчі галичани в одні ворота розгромили харківський «СДЮСШОР» в українському протистоянні – 7:1.

Таким чином, за шість поєдинків протягом трьох ігрових днів, «Леви» набрали 12 очок, поступившись чеському «Брумову» та словацькому «Міхаловце» у основний час і здобувши перемоги проти усіх інших суперників. Згадані словаки на новояворівському етапі зібрали максимум, 18 очок, завдяки чому відповідно відірвались від нашого колективу на шість залікових пунктів, маючи 33 очки в сумі. «Галицькі Леви» мають у доробку 27 очок, польський «Санок», що йде третім у таблиці (та прийматиме наступний етап у лютому 2018 року), має 22 очки.

Результати матчів  матчів 2–го та 3-го ігрового дня 2-го етапу КМХЛ:

11 листопада:

Niedzwiadki Sanok – MŠKM TREBIŠOV 3:1

HK Mládež Michalovce –  СДЮСШОР 4:1

Gladiators Dunarea – HA Brumov-Bylnice       0:6

Галицькі Леви – MŠKM TREBIŠOV     7:4

СДЮСШОР – Niedzwiadki Sanok       3:4 (Б)

Галицькі Леви  СДЮСШОР 7:1

Нагадаємо, що третій етап КМХЛ відбудеться у польському місті Санок 16-18 лютого 2018 року.