Сьогодні, 16 лютого,  у польському Саноку розпочався третій етап Карпатської молодіжної хокейної ліги ( далі – КМХЛ). Нагадуємо, що на цьому етапі виступають лише 6 команд, так як колектив з Брумов-Бильніце не зміг приїхати на етап через грип. Відповідно відбулися зміни у розкладі змагань. Перший ігровий день відкривали румуни з харківянами. Звертаємо увагу, що матчі у КМХЛ тривають у два періоди по 20 хвилин.

А у другому матчі сьогоднішнього ігрового дня «Галицькі Леви» поступилися господарям цього етапу у серії післяматчевих булітів. Поєдинок розпочався з двох закинутих шайб поляків на 8 та 11 хвилині першого періоду. Одну шайбу відквитав Шелестун. Перший період так і завершився мінімальною перевагою колективу з Саноку.

 У другому періоді «червоно-чорні» закинули ще три шайби. Результативні кидки в активі Владислава Браги, який закинув двічі та Романа Кізло. Проте «Ведмеді» з Саноку теж не зупинилися і зрівняли рахунок за хвилину до завершення другого періоду.

У серії післямачтевих булітів поляки святкували перемогу. У нашій команді єдиним результативним кидком у серії булітів  відзначився Михайло Чіканцев.

У ще одному матчі дня, «хижаки» помірялися з силами з харківським «СДЮСШОР». Першими у матчі рахунок відкрили харківяни. Шайбу на свій рахунок записав Данило  Писаренко. Однак вже на 5-й хвилині зусиллями Ростислава Тонковида «червоно-чорні» зрівняли рахунок у матчі. На 12-й хвилині харків’яни реалізували більшість. Шайбу закинув Вадим Куліков. У другому періоді Ярослав Панченко закинув четверту шайбу у матчі. На 35-й хвилині Владислав Брага вивів «хижаків» уперед, результативний асист на свій рахунок записав Олександр Плохотнік. Менш ніж за  чотири хвилини до завершення поєдинку  Іван Бєлоусов закинув шосту шайбу у матчі і тим самим перевів гру у серію післяматчевих булітів. А у серії післяматчевих булітів наші хлопці цього разу виявилися влучнішими за свого суперника. Результативні кидки на свій рахунок записали Чіканцев та Панченко.

Таким чином «Галицькі Леви» здобули у двох матчах 3-го етапу КМХЛ лише 3 очки. Завтра підопічні Михайла Чіканцева зіграють проти двох словацьких колективів: MŠKM «TREBIŠOV» та HK «Mládež Michalovce». Матч проти колективу з Міхаловців є дуже важливим з турнірної точки зору.

Вашій результати матчів 1 ігрового дня КМХЛ:

16 лютого:

09:00. «Gladiators Dunarea»: «СДЮСШОР» Харків 3:5

10:30. «UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok : «Галицькі Леви» 5:4 (Б) (2:1;2:3;1:0)

12:00. HK «Mládež Michalovce» : MŠKM «TREBIŠOV» 5:3

15:00. «Галицькі Леви» : «СДЮСШОР» Харків 4:3 (Б)  (1:2; 2:1;1:0)

Фото: Томаш Сова

Андрій Марич, спеціально для сайту galhockey.com.ua