Завтра у другій половині дня  в угорському Дебрецені ропочинається 4-ий етап Ліги сезону 2016-2017 р. В перший ігровий день будуть зіграні три поєдинки. Протягом трьох днів ми побачимо останні 15 ігор змагань. Ми могли б сказати, що переможець Ліги вже відомий! Різниця між першою командою «Галицькі Леви» і колективом HK «Mládež Мichalovce» є суттєвою. 

Зміни в першій половині таблиці  можливі тільки в тому випадку, якщо молоді хлопці з Новояворівська будуть втрачати в усіх п’яти матчах, а HK «Mládež Мichalovce» має досягати максимальний результат в усіх поєдинках.. Команда з Міхаловце може впоратися з цим заваданням , але є дуже низька ймовірність того, що  «червоно-чорні» закінчать цей раунд без жодного очка.

 Більш цікавою буде боротьба за друге місце в підсумковій турнірній таблиці  КМХЛ. STS  «Niedzwiadki Sanok» посідає третє місце з 4-ою різницею до другого місця.  Проте, ми можемо припустити, що молоді «Ведмежата» ще не відмовилися  від боротьби за друге місце. Їх «подорож» за срібні медалі буде залежати  від матчу проти команди х  Міхаловців. Але навіть якщо вони переможуть словаків , вони повинні чекати , що HK «Mládež Мichalovce» буде втрачати очки, в той час як польський колектив не може собі дозволити втрату залікових балів. Матч між HK «Mládež Мichalovce»  і STS  «Niedzwiadki Sanok» запланований на неділю.

 Ситуація заплутутана і  внизу турнірної таблиці.. Краща стартова позиція, щоб зберегти поточний стан справ має MŠKM «Trebišov». Вони  на даний момент  на четвертому місці з 5-очками різниці  над «DebMis Select» та «Gladiators Dunarea» обидва мають  по  9 очок. Ці команди будуть грати без своїх ключових гравців. У румун будуть відсутні 2  лідери команди ( вони прийматимуть участь в World U18 Div. II група А), угорці будуть  грати без гравців з Мішкольца, через обов’язки в їх рідному клубі, «Jegesmedvék».

 Крім того,  ми очікуємо захоплюючий бій в окремих статистичних показниках. В категоріях – Кращий бомбардир, і кращий гравець за системою “Гол+пас”.  Маємо двох суперників: Владислав Брага та Євгеній Абаджан. Після перших трьох раундів Владислав має в активі 18 закинутими шайбами, Євген знаходиться на другому мсіці з 16 закинутими шайбами. У загальній статистиці набраних очок вони ділять першу сходинку маючи в доробку по 28 залікових балів.

 

За матеріалами сайтуhttp://cjhl.eu