Ілля Генералов на даний момент виконує функції капітана у нашій команді. А ще він найкращий гравець команди за набраними очками. В активі Іллі 25 набраних пунктів. Ми поспілкувалися з 11-м номером «хижаків» на різні теми. Поговорили про перші кроки у хокеї, про збірну і про підсумки першої частини сезону УХЛ.

  • Ілля, як ти потрапив у хокей, де власне розпочинав грати, і у яких командах грав до переїзду у Новояворівськ?

Все розпочалося з мого батька, адже він у минулому хокеїст. Мама – фігуристка і власне мій старший брат теж хокеїст. З самих ранніх років я  у хокеї. Перші кроки робив на «Крижинці». Як з’явилася команда мого року перейшов в київський «Сокіл». Крім цього виступав в «Атланті». Після повернення в Україну провів сезон за «Білий Барс» і ще сезон за «Дженералс».

  • Певний період ти виступав у системі митіщинського «Атланту». Розкажи про цей період своєї кар’єри?

Це хороша школа з хорошими умовами для розвитку хокеїстів. Після умов яких я бачив в Україні для мене це була як мрія. Знаходитися на такій арені. Дивитися матчі КХЛ. Вважаю це хорошим моментом у моїй кар’єрі.

  • Також ти зіграв на двох чемпіонатах світу за юніорську та молодіжну збірну України. Тепер черга за викликом у національну збірну?

Провів за збірну три чемпіонату світу. Звичайно б хотілося попробувати себе у національній збірній , але я не загадую наперед. Моя справа грати, в якщо викличуть то це буде здорово. Буду працювати. А поки голову собі не забиваю цим. Там є кому про це думати.

  • Нещодавно «Леви» переграли МХК «Динамо» у Харкові. Як гадаєш ця перемога допоможе колективу у наступних матчах?

Та звичайно що допоможе. Кожен результат йде в скарбничку команди. Перемога завжди додає ще більше впевненості. Думаю всі ми давно вже дуже чекали цю перемогу.

  • На даний момент ти кращий в команді за набраними очками. Також ти відтепер ще і капітан команди. Напевно тепер відчуваєш ще більше відповідальності?

Ну за очками я не женуся, це все завдяки моїм партнерам. Ми все робимо для перемоги команди. Відповідальність є завжди. Не важливо чи ти капітан команди чи просто гравець. Намагаюся завжди підбадьорити свою команду в будь-якій ситуації. Так що все залишається беззмінним для мене.

  • Як думаєш які завдання під силу буде виконати команді у другій частині сезону? І як оціниш виступи команди у першій частині сезону?

– Бажання звичайно ж максимальне. І неможливого немає нічого. Працюємо так само як і на початку сезону. Перша частина сезону пройшла непогано нехай і не все виходило і не все задумане здійснили. Але це вже позаду. Всі думки тільки про наступні поєдинки в яких прагнемо набрати очки. Налаштовуємося на перемогу в матчі з «Динамо». Думаю нам під силу повторити перемогу яку ми здобули 14 січня.

КОРОТКІ ПИТАННЯ:

Найкращий гравець: Володимир Тарасенко

Твоя найулюбленіша хокейна команда:  «Сокіл» (Київ)

Твій  найулюбленіший вид спорту (крім хокею): великий теніс

 

Фото: Офіційний сайт МХК «Динамо»

Андрій Марич, спеціально для сайту galhockey.com.ua