З нагоди Дня Канади, що святкується 1 липня, Посольство Канади в Україні підготувало для відвідувачів фестивалю та гостей Львова насичену та цікаву програму.

У неділю, 1 липня, для усіх бажаючих буде працювати Canada House/Maison du Canada в Італійському дворику, що на площі Ринок. Відвідувачі матимуть можливість о 10:00 розпочати день із традиційного сніданку з млинцями, відвідати виставки Канадського Дому (кіоски з їжею, корпоративні та роздрібні стенди, фотовиставку, документальні фільми, віртуальну реальність, книжковий ярмарок, освітній стенд).

В рамках святкування відбудеться турнір з вуличного хокею. Вуличний каток для хокею буде розташований навпроти Canada House. У змаганнях з вуличного хокею візьмуть участь 10 колективів. Ігри відбудуться в неділю, 1-го липня з 09:15 по 17:30. Поєдинки  проходитимуть у форматі 2 періоди по 15 хвилин та невеликої перерви між періодами.

Команди гратимуть на дерев’яному покритті ключками й забиватимуть у ворота не шайбу, а спеціальний м’ячик. До слова, як сказали організатори, як такого визначення переможців не буде. Команди гратимуть у власне задоволення й рахунок фіксуватися не буде.

День буде завершено концертом на Canada Stage в центрі на площі Ринок за участі канадських музикантів: Jake Koffman Quartet, John Stetch Trio, Alex Goodman Quartet.