Позавчора, 25 січня, галичани проводили в Харкові заключний поєдинок 32-го туру проти місцевого «Динамо», а вже 26-го січня відкривали тур тридцять третій, зустріччю з лідером УХЛ, донецьким «Донбасом».

Перший період гри новояворівчан заслуговує похвали в першу чергу в контексті грамотної оборони, адже втримати свої ворота на замку після завершення першої третини зустрічі в цьому сезоні вдавалось вкрай мало кому. Нулі на табло протрималися майже до екватора гри – на п’ятій хвилині другого періоду внаслідок виходу один на один Андрій Деніскін відправив шайбу у ворота гостей. Подвоїти рахунок підопічні Сергія Вітера зуміли аж через десять хвилин – точним кидком відзначився захисник Олександр Александров.

Першу половину останнього періоду «Леви» впевненота грамотно продовжували стримувати натиск «Донбасу», проте втома від попередньої гри, а також різниця в класі дещо дали про себе знати, і Віталію Ляльці вдалося відправити у ворота гостей відразу дві шайби, встановивши остаточний рахунок 4:0.

Тим не менш, слід зазначити, що в цій зустрічі гостям все ж вдалось втілити в життя своєрідний рекорд – найменша кількість пропущених шайб від гегемона УХЛ була пропущена саме сьогодні, що говорить про добротну організацію нашого колективу в захисті.

Свій наступний матч в рамках УХЛ «Галицькі Леви» проведуть вдома, 31 січня, проти  «Кременчука», який посідає у  турнірній таблиці третє місце. Початок зустрічі о 19:00. Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати команду. Квитки доступні у касі Льодової арени міста Новояворівськ.

УХЛ. 26 січня. Дружківка. «Донбас» – «Галицькі Леви» – 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 1: 0 Деніскін, 24:00, 2:0 Александров (Коренчук), 34:45, 3:0 Лялька (Костіков), 49:07, 4:0 Лялька (Шпак), 52:07.

«Донбас»: Дяченко (Дуве); Луговий – Кузьмик – Коренчук (А), Матвієнко – Александров; Лялька (А) – Коваленко – Костіков, Ординський – Влад; Новіков – Савченко – Деніскін, Григор’єв (К) – Фірсов; Свищев – Мазур – Ворона, Мостовий – Шпак.

«Галицькі Леви»: Дорош (В’язовов); Кізло – Муртищев – Генералов (К), Толстушко – Середа; Чіканцев – Сірченко – Арабов, Сисак – Порупа (А); Арустамов – Алексейчук – Абаджян, Тонковид – Попереджай; Брага – Дворник (А), Ратушний.