Після героїчного камбеку в Харкові з двома відіграними шайбами, на домашньому льоду, 5 березня, «Левам» було достатньо переграти «Динамо» у будь-який спосіб, щоби забезпечити собі прохід у півфінал плей-офф. Зважаючи на останні очні зустрічі команд у регулярці, сьогоднішня гра вселяла оптимізм новояворівських вболівальників, і з точки зору сухої видовищності вона навряд чи когось лишила байдужим. Проте, необхідний результат господарям здобути не вдалось.

Перший період ознаменувався одразу десятьма хвилинами штрафу на дві команди, а також одною пропущеною для галичан шайбою. Вже під завісу першої двадцятихвилинки Богдан Піддубний щільним кидком від синьої лінії прошив Вязовова, відкривши рахунок.

Другий період видався максимально яскравим в плані закинутих шайб та тієї частоти, з якою ситуація на льоду перехилювалась в ту чи іншу сторону. Спочатку рахунок вирівняв Євген Абаджян, спрямувавши шайбу фактично в пусті ворота внаслідок хорошої атаки «Левів». А в кінці другого періоду хокеїсти обох колективів відзначились трьома шайбами за три хвилини.

В складі «Динамо» відзначились Чердак та Сиротенко, встановивши рахунок 3:1 і склалось деяке враження, що на цей раз повернутись в гру «Левам» буде вже вкрай важко. Проте шайба-відповідь побувала у воротах харків’ян вже через 57 секунд ігрового часу, внаслідок голу Даниїла Алексєйчука.

В третьому періоді на сьомій хвилині внаслідок помилки в оборонних редутах гостей Михайло Чиканцев подарував уболівальникам іще один камбек – 3:3. Ще за п’ять хвилин до завершення гри на льодовій арені Новояворівська яскраво пахнуло овертаймом, проте Микита Олейник, внаслідок нерозберихи на нашому п’ятаку зробив рахунок 4:3, яким він і залишився вже до останньої сирени в цьому сезоні.

Таким чином, «Галицькі Леви» дуже солідно, не без бою, із загальним рахунком 6:5 за сумою двох ігор, залишають чинний сезон УХЛ.

УХЛ. Плей-офф. ¼. 2-й матч. «Галицькі Леви» – МХК «Динамо» 3:4 (0:1; 2:2; 1:1)

Шайби: 0:1 Піддубний (Максименко, Олійник – больш.), 17:48. 1:1 Абаджян (Панченко, Чіканцев), 42:37. 1:2 Чердак, 36:46. 1:3 Сиротенко (Скребела), 38:31. 2:3 Алексейчук (Муртищев , Арабов), 39:28. 3:3 Чіканцев (Абаджян, Муртищев), 47:42. 3:4 Олійник (Чердак, Лисин), 55:51.

«Галицькі Леви»: Вязовов; Боєвих – Середа, Сисак – Сірченко, Порупа – Тонковид, Ратушний; Кізло – Дворник – Генералов, Алексейчук – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Панченко – Абаджян, Попережай, Арустамов.

МХК «Динамо»: Гурко; Лісін – Піддубний, Бабчук – Друбецькой, Ступницький – Шматько; Чердак – Халін – Олейник, Сиротенко – Максименко – Скребела, Гайдамака – Праведний – Колядинський.