Сьогодні вранці наші дві команди взяли курс до Києва, де на Льодовій арені яка знаходиться на  Оболоні, відбулися матчі чемпіонату України з хокею. «Галицькі Леви-ЦОП» провели свій перший поєдинок у новому році. «Хижаки» доволі легко здолали «Крижинку», хоча лише у третьому періоді наші хлопці змогли довести рахунок до розгромного. Особливо постаралися Владислав Брага та Ярослав Панченко, які оформили хет-трик. Після цієї перемоги підопічні Михайла Чіканцева мають у своєму активі 27 очок,  відстаючи від херсонського «Дніпра» на 9 очок. Щоправда «червоно-чорні» мають ще гру у запасі.

А от наші «Галицькі Леви» складені з гравців 2001-2002 р.н нажаль не змогли нас потішити. Вони були розгромлені київським «Соколом» 8:1. Провальним для нас став другий період, де було пропущено 7 шайб. Після цієї перемоги кияни вийшли на 3-те місце, випередивши «Галицькі Леви» та «Крижинку» у турнірній таблиці.

04.02.2017. ЧУ. Київ. Оболонь. «Крижинка» : «Галицькі Леви-ЦОП» 3:8 (1:1;0:3;2:4)

Шайби у нашій команді закидпли: Кізло, Абаджан,  Панченко –3, Брага –3

04.02.2017. ЧУ. Київ. Оболонь. «Сокіл-2001» : «Галицькі Леви» 8:1(1:1;7:0;0:0)

Завтра зранку команди зіграють між собою ще по матчу. Якщо «Галицькі Леви-ЦОП» завтра обіграють «Крижинку» то відрив до 1-го місця буде зменшено до 6-ти очок.