У середу, 27 березня, відбувся перший матч півфінальної серії «Донбас 2004» – «Галицькі Леви» чемпіонату України U-15.

Початок поєдинку задало високий темп всьому матчу – команди без зволікання кинулися в бій. Відкрити рахунок в грі вдалося Іллі Криклі, який перехопивши невдалий пас захисника «Галицьких Левів», зумів переграти кіпера команди з Новояворівська.

До самого закінчення другого періоду команди демонстрували рівну гру. Менш ніж за дві хвилини до закінчення другого ігрового відрізку захиснику донеччан Володимиру Папуні вдалося обіграти трьох хокеїстів «Галицьких Левів» і віддати пас Криклі. Ілля не розгубився перед воротами «Левів» і оформив дубль в матчі.

Третій період став переломним: на четвертій хвилині «Галицьким Левам», перебуваючи в меншості, вдалося відквитати одну шайбу. А через п’ять хвилин і зовсім зрівняти рахунок в матчі – 2:2. Відзначимо, що в складі нашої команди дублем відзначився Іван Шамардін.

Визначити найсильнішого командам не вдалося як в основний час, так і в овертаймі. У серії післяматчевих кидків, перемога залишилася за «Галицькими Левами». Вирішальний кидок на рахунку Арсена Олійника.

Чемпіонат України U-15. Плей-офф. Півфінал

«Донбас» – «Галицькі Леви» – 2:3 Б (1:0, 1:0, 0: 2, 0:0, 0:1)

Рахунок в серії 0:1

Шайби1:0 Крикля, 4:12; 2:0 Крикля (Папуна), 28:14, 2:1 Шамардін (Мельник Денис), 43:02; 2:2 Шамардін, 48:20. Вирішальний буліт – Арсен Олійник.

Нагадаємо, що серія ½ фіналу проводиться до двох перемог однієї з команд, максимальна кількість матчів – три.

Наступний поєдинок серії пройде в Новояворівську 30 березня.

Відзначимо, що сьогодні відбувся стартовий матч паралельної півфінальній серії «Крижинка» – «Сокіл». Переможець першого етапу чемпіонату «Крижинка» розгромила «Сокіл» з рахунком 5:0.

За матеріалами сайту: ХК «Донбас»