«Підготовка до чемпіонату світу практично завершена. 20 квітня перед Палацом спорту відкриється хокейне містечко, розраховане на 5-7 тисяч осіб. Це буде тиждень спортивно-розважального марафону, з ранку до вечора – і в Палаці спорту, і на прилеглій території. У хокейному містечку буде фан-зона з фуд-кортами, лаунж-зоною, розвагами для дітей, фан-шопами з хокейною і сувенірноїю атрибутикою. У кидковій зоні кожен зможе відчути себе справжнім хокеїстом, а в залі слави – доторкнутися до історії українського хокею.

На сцені з великим екраном всі 10 днів виступатимуть відомі артисти і музиканти. Працювати хокейне містечко буде з 12:00 до 22:00 протягом усього турніру. На великому екрані пройдуть трансляції чемпіонату, і ті, хто не встиг купити квитки, зможуть подивитися матчі в прямому ефірі на свіжому повітрі.

У найближчу п’ятницю в столичному ЦУМі відбудеться презентація офіційного саундтреку чемпіонату і автограф-сесія гравців збірної України, після закінчення якої наші хокеїсти дадуть майстер-клас в спеціальній кидковій зоні», – сказала Ольга, багата Глава прес-служби київського ЧС-2017.

 

За матеріалами сайтуhttp://www.segodnya.ua/