З 5-го по 21 травня у Франції і Німеччині відбудеться світова першість в елітному Дивізіоні. Міста, які візьмуть самий сильні команди світу став Париж і Кельн.

У чемпіонаті світу візьмуть участь 16 команд, які будуть розділені на дві групи. У групі «А» зіграють: Росія, США, Швеція, Словаччина, Німеччина, Латвія, Данія, Італія. У групі «Б»: Канада, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Білорусія, Норвегія, Франція, Словенія.

 Збірні, які посядуть перші 4 місця візьмуть участь в плей-офф. Збірна, яка зайняла 8-е місце в своїй групі Вилітає до Дивізіону IA.

 Нагадаємо, що на минулому чемпіонаті світу, який проходив в Санкт-Петербурзі золоті медалі завоювала збірна Канади.

2017

 

 

 Як повідомив у соціальній мережі Facebook коментатор «UA Перший» Андрій Столярчук, матчі транслюватиме «UA Перший».

 1. На груповій стадії щодня показуватиметься у прямій трансляції один матч о 17.15 і потім в повторі він вийде цього ж дня о 23.00. На ЧС передбачено проведення поєдинків у 3-х часових слотах: о 13.15, 17:15 і 21.15. Відповідно для показу у прямій трансляції обиратиметься найцікавіший на нашу думку матч винятково з часового слоту о 17.15. То ж стартуємо вже 5 травня о 17.15 поєдинком Фінляндія – Білорусь.

2. На груповій стадії матчів за участю збірної Західної Монголії для показу не передбачено.

3. Інколи час показу матчів ЧС о 17.15 збігатиметься з трансляціями Євробачення чи загальнонаціональними заходами, які транслюватиме наш канал. У такому випадку запланований для показу поєдинок Ви зможете побачити у запису цього ж дня о 23.00. Наприклад, така ситуація буде актуальною наступного тижня, 7 травня.

4. Матчі стадії плей-офф будуть показані фактично у повному об’ємі: 2 чвертьфінали, 2 півфінали, матч за 3-тє місце і фінал.

5. Коментуватимуть матчі ЧС Андрій Столярчук та Юрій Кіріченко.

P.S. Можуть виникнути питання щодо трансляції матчів о 23.00. В аналоговому сигналі на частоті “UA:Перший” виходить “Ера”, яка розпочинає свою роботу якраз в цей час. У більшості кабельних мереж використовується вже чистий супутниковий сигнал без “Ери”, але, можливо, ще десь залишилися користувачі аналогового сигналу, які відповідно не зможуть побачити матч о 23.00. Легко перевірити який у Вас тип сигналу: якщо після 23.00 на частоті каналу у Вас починає транслюватися “Ера”, то це якраз аналоговий сигнал. Тоді треба шукати інші варіанти перегляду “UA:Перший”. Наприклад, онлайн-трансляція на нашому сайті: Онлайн трансляції