На своєму офіційному каналі на YouTube Українська хокейна ліга продовжує цикл онлайн-конференцій з гравцями, де шанувальники хокею можуть поспілкуватися і безпосередньо поставити запитання своїм улюбленим хокеїстам. У понеділок, 8 червня, на всі питання вболівальників відповідав захисник «Білого Барсу» Артур Чолач.

Вихованець нашого клубу також не зміг не згадати чудові часи у «Галицьких Левав», свої перші кроки, та людину, яка привила йому любов до хокею.

– Хто був твоїм першим тренером і що можеш про нього розповісти?

– Моїм першим тренером був Чіканцев Михайло Валерійович, це команда «Галицькі Леви». Про нього можу сказати тільки хороше. Це чудова людина і прекрасний тренер, який привив мені любов до хокею та який дав мені хороший старт в моїй кар’єрі.
Ми і зараз з ним спілкуємося, підтримуємо зв’язок. Завжди, коли я приїжджаю, ми зустрічаємося і щось обговорюємо. Ще не можу не згадати президента клубу Романюка Миколи Степановича – без нього б взагалі нічого не вийшло, не було б взагалі хокею в такому містечку як Новояворівськ.

– Ти досить багато часу грав в «Галицьких Левах», розкажи про атмосферу і вболівальників?
– Насправді атмосфера і вболівальники напевно були найкращими за всю мою кар’єру. На всіх іграх у нас завжди були заповнені трибуни, всі вболівали і підтримували, це було дуже круто.

– Як думаєш, пора «Галицьким Левам» в молодіжному форматі повернутися в чемпіонат УХЛ? Чи під силу це буде клубу?

– Я думаю, що було б дуже добре. Приємно буде знову побачити свій рідний клуб в чемпіонаті УХЛ-Парі-Матч.

– Є бажання ще зіграти за рідний клуб під керівництвом Михайла Валерійовича?
– Так, є таке бажання. Я б ще раз хотів зіграти за свій рідний клуб, це ностальгія. А ще, мені б хотілося, щоб всі наші хлопці ще раз зібралися разом.

Повне інтерв’ю на сайті Української хокейної ліги, за посиланням:

Інтерв’ю Артура Чолача