Вже завтра, 7 листопада, рейсом з Мюнхена до Львова прилітають колишні гравці НХЛ Вейн та Дейв Бабичі, про приїзд яких ми вже повідомляли читачів нашого сайту. Канадську делегацію буде зустрічати президент ХК «Галицькі Леви» Микола Степанович Романюк. 

У четвер, 8 листопада, відомі канадські хокеїсти візьмуть участь у розширеному засіданні НОК у Львівській області, яке присвячене нагородженню найкращої спортсменки Львівщини у жовтні Алли Черкасової, а також Оксани Лівач та Юлії Ткач.

Нагородження відбудеться у четвер, 8 листопада, у ресторані Park Art of Rest (вул. Вітовського, 43а). Початок нагородження – 11:00.

Цього ж дня запланована зустріч з керівництвом Львівського державного університету фізичної культури.

9 листопада канадські гості візьмуть участь у церемонії відкриття 2-го етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги («Львів Трофі 2018»), яка запланована на 15:30.  По завершенню етапу (12-14 листопада)  будуть проведені майстер-класи для вихованців дитячо-юнацької школи ХК «Галицькі Леви».

На 15 листопада запланований візит на  Бродівщину (батьківщина батька братів) щоб провести зустрічі з представниками влади та спортивним активом району. 

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»