22 березня 2016 року, в готелі «Дружба» в м Міхаловце, відбулося перше робоче зібрання представників усіх клубів, зацікавлених в участі в «пілотному проекті» Карпатська молодіжна хокейна ліга.

Ініціативною групою, в яку входили Ярослав Клочанка, Олег Моллер, Кшіштоф Чех, було доведено присутнім про проект в цілому, передбачувані плани на сезон, а також про плани на майбутнє.

Усі учасники зборів, представники клубів внесли свої уточнення, побажання до програми на сезон, попередньо були визначені терміни і місця проведення етапів Ліги.

Після чого, вже почалася технічна робота. Ініціативною групою, була заснована в Словаччині громадська організація «Карпатська Молодіжна Хокейна Ліга», однією з головних цілей якої, є сприяння розвитку молодіжного хокею в Карпатському регіоні.

 Громадська організація «Карпатська молодіжна хокейна ліга» була заснована з метою створення умов для розвитку хокею з шайбою в країнах Карпатського єврорегіону. Вона зосереджує  свою діяльність насамперед на підтримці молоджіного хокею в цьому регіоні.

Першим проектом громадської організації «Карпатська молодіжна хокейна ліга» , є організація змагань у віковій категорії U-16 (гравці які народилися 1.1.2001 р.н. і молодші). У сезоні 2016-2017, в змаганнях братимуть участь 6 команд з 5 країн:

HK «Mládež Michalovce» (Словаччина)

Mestský športový Klub mládeže «Trebišov» (Словаччина)

«DebMis Select» (Угорщина)

ХК «Галицькі Леви»  (Україна)

«Ciarko PBS Bank STS Sanok» (Польща)

«Gladiators Dunarea» Galati  (Румунія)

Карпатська молодіжна хокейна ліга була  організована з 4-ох турнірів, які будуть зіграні: у Требішові, Саноку, Новояворівіьку і Дебрецені. На цих турнірах / раундів всі учасники Ліги гратимуть кожен з кожним. 60 ігор буде зіграно в цілому. Кожна команда зіграє в Лізі 20 ігор у сезоні 2016-2017, зігравши 4 поєдинки з кожним учасником.

Президент Ліги: Ярослав Клочанка

Віце-президент Ліги: Олег Моллер

Віце-президент Ліги: Владімір Міхалік